درباره ما همراکت

مجموعه همراکت در سال 1395 توسط یک تیم دو نفره میلاد تقی نژاد و سبحان میرزایی شکل گرفت همراکت در زمینه طراحی وب سایت و سئو یک وب سایت پزشکی شروع به کار کرد البته در ابتدا به صورت فریلنسری و بدون نام تجاری فعالیت می‌کردیم تا اینکه در سال 1399 با انتخاب نام تجاری همراکت ( همراه کار و توسعه) و راه اندازی وب سایتی با همین نام فعالیت خود را به صورت جدی تری ادامه دادیم، مجموعه ما امروزه با تکیه بر تجربیات وتخصص در اکثر زمینه ها اعم از وب سایت های فروشگاهی، وب سایت های شرکت و ….. به فعالیت می‌پردازد.
همراکت با بیش از 7 سال سابقه در زمینه وب، IT، سئو سایت و طراحی وب سایت در تمامی زمینه ها در تلاش است همگام با استاندارد های روز دنیا، شما را در تجربیات و دانش خود سهیم کرده تا وب سایتی پویا در صفحه اول گوگل داشته باشید.

سبحان میرازیی

سبحان میرزایی

برنامه ‌نویس با بیش از 5 سال تجربه در برنامه‌نویسی و توسعه وردپرس، زبان‌های تخصصی من PHP، Flutter، Dart و JavaScript. که با استفاده از این زبان‌ها توانایی توسعه و ساخت وب‌سایت‌، اپلیکیشن‌ موبایل و نرم‌افزارهای مختلف را دارم، همیشه در تلاش برای به روز نگه داشتن خودم به دنبال آخرین تحولات و روش‌های موجود در حوزه برنامه‌نویسی هستم.

میلاد تقی نژاد - کارشناس سئو

میلاد تقی نژاد

کارشناس سئو با بیش از 5 سال تجربه در زمینه بهینه‌سازی موتورهای جستجو؛ با استفاده از روش‌های متنوع، به شما کمک می‌کنم تا در صفحات اول نتایج جستجوی گوگل قرار بگیرید. با داشتن دانش و تجربه کافی، می‌تونم بهترین استراتژی‌ها را برای بهبود رتبه سایت‌های مشتریان خود ارائه دهم.

Tes

مشاوره طراحی سایت سئو سایت اینستاگرام تولید محتوا رایگان

اگر نیازی به مشاوره برای راه اندازی کسب کارت داری این فرم پر کن تا متخصص های ما باهات تماس بگیرن.